Wystawa fotografii

Poznański Klub Motorowy „Przemysław” wspólnie z Biblioteką Raczyńskich zaprasza na wystawę fotografii turystycznej pt. „Niebo nad moim miastem”.

Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 3 lutego 2020 o godzinie 18:00, a wystawę będzie można podziwiać do końca miesiąca czyli do 29 lutego 2020 od poniedziałku do piątku w godzinach 11.30-18.30 w herbaciarni Biblioteki Raczyńskich w jej nowym gmachu (wejście do ulicy Aleje Marcinkowskiego).

Na wystawie prezentowane są fotografie członków naszego Klubu przedstawiające zjawiska atmosferyczne oraz grę chmur i światła na niebie nad Poznaniem, których piękno porównywalne jest z zachodami i wschodami  słońca nad morzem czy w górach. Wierzymy, że te upolowane podczas naszych wojaży po mieście widoki zachwycą każdego wrażliwego czy też ciekawskiego obserwatora codziennego życia, a tych którzy do tej pory nie przyglądali się zbytnio widokom naszego miasta zachęci do uważnej obserwacji tych niezwykłych spektakli.