Olek Jeckel – wspomnienie

Zarząd oraz członkowie PKM Przemysław zapraszają na spotkanie poświęcone pamięci Olka Jeckela. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Klubu w piątek, 16 listopada 2018 o godzinie 18.30. Zapraszamy też w dniu 18 listopada 2018 na „Niedokończoną wycieczkę – dwadzieścia lat później”.

Spotkanie z policjantem drogówki

Zarząd Klubu zaprasza na kolejne spotkanie z policjantem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 czerwca 2018 o godzinie 18.30 w siedzibie PKM PRZEMYSŁAW w Poznaniu, Stary Rynek 89/90. Prosimy o przygotowanie tematów dyskusji dot. ruchu drogowego. Proszę o przesłanie proponowanych tematów na adres krzysztof@opako.pl do dnia 12 Read more about Spotkanie z policjantem drogówki[…]

48. Rajd Miłośników Przyrody

Poznański Klub Motorowy „Przemysław” zaprasza w dniach 21 do 23 września 2018 na 48 Rajd Miłośników Przyrody. Start do rajdu – Słupca, market Bricomarche ul. gen Zygmunta Berlinga 6. Meta i baza rajdu – Ośrodek Wypoczynkowy “Pod Sosnami”, Przyjezierze ul. Bukowa 4. Zapraszamy.       RAJD MIŁOŚNIKÓW PRZYRODY regulamin

VII Włóczęga Przemysławem

Poznański Klub Motorowy PTTK „Przemysław” serdecznie zaprasza na VII już Włóczęgę. Tym razem jedziemy do Nowego Sącza. Włóczęga odbędzie się w dniach 28 maja – 3 czerwca 2018. Szczegóły wkrótce.

MAJówka z Przemysławem 2018

Serdecznie zapraszamy na tradycyjną Majówkę z Przemysławem. Tym razem Maj przywitamy nad Bałtykiem w Sianożętach. Przewidujemy wiele atrakcji: między innymi wieczorek zapoznawczy, zwiedzanie Muzeum Zimnej Wojny, zwiedzanie Koszalina, ognisko z szantami, Olimpiadę sportowo – rekreacyjną, pieszy rajd na orientację, wylegiwanie i opalanie na plaży i wiele, wiele innych.      

Otwarcie sezonu motorowego 2018

W dniu 22 kwietnia 2018 r wiara z Przemysława zaprasza wszystkich którzy będą się szwendali w okolicach Radojewa, by zabrali swoje rodzinki oraz znajomków i na godzinę 10.00 przyknaili się na parking Ośrodka Edukacyjnego Łysy Młyn. Będziemy mieli zaszczyt uroczyście otworzyć sezon motorowy w Wielkopolsce a później zapraszamy na wspólny piknik z Przemysławem.